2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Sibiu
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Sibiu
Postat 14 mai 2024

Casier Principal Polivalent Auchan Sibiu

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Candidatul ideal:

  • minim 12 clase

  • cunostinte in operare calculator

  • experienta in postul de casier

  • interes fata de munca sa, atent, empatic, eficient, adaptabil, disponibilitate faţă de client şi faţă de angajaţi, ospitalier, comunicativ, bun organizator, spirit de echipa, riguros, politicos

Descrierea jobului:

  • efectuează toate procedurile necesare bunului mers al departamentului case

  • respecta procedurile specifice postului  si regulile de comportament cu clientii

  • asigura fluiditatea clienților la case

  • cunoaste magazinul, răspunde la întrebările clientilor, ii informeaza si ii indruma pentru a le satisface exigentele

  • Noi oferim :

  • Salariu competitiv, bonuri de masă și prime

  • Asigurare de sănătate, asigurare de viață, asigurare stomatologică

  • Mediu de lucru în care te simți respectat/a și apreciat/a

  • Posibilități de evoluție profesională într-o companie multinațională.

Te provoacă acest job? Te regăsesti în tot ce ți-am povestit mai sus ? Aplică la acest job !

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 251614031