2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Calarasi
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Oltenita
Parigo
Postat 01 mai 2024

Casier pariuri sportive (Reprezentant Vanzari) - Oltenita

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Oltenita

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Parigo își mărește echipa ! Dacă îți dorești să începi o carieră în vânzări intr-un mediu de lucru profesionist alătură-te colegilor noștrii din urmatoarele orașe :

Oltenița, Fetești, Slobozia,Câmpulung Muscel

Așteptăm CV-ul tău, dacă ai:

·         Studii medii

·         Cunoștințe de operare PC - nivel mediu

Și

·         Îți place să relaționezi și să comunici deschis cu clienții

·         Dai dovadă de responsabilitate, corectitudine și seriozitate

·         Te adaptezi cu ușurință într-un mediu care se dezvoltă constant

Descrierea jobului:

·         Prezentarea ofertei de pariere clienților și gestionarea relatiei cu acestia

·         Plasarea biletelor de pariere

·         Cresterea vanzarilor si a numarului de clienti din agentie

·         Întocmirea unor simple rapoarte la finalul zilei de lucru

·         Păstrarea standarului de imagine a brandului in agentie

Beneficii:

·         Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și plin de energie

·         Posibilitatea de a dezvolta abilități de comunicare și interacțiune cu clienții

·         Posibilitatea de a învăța și de a dezvolta abilități de gestionare a banilor

·         Salariu competitiv și beneficii suplimentare.

·         Plata orelor suplimentare, a sarbatorilor legale

Așteptăm să îți citim CV-ul și să povestim mai multe în cadrul unui interviu. Doar candidații selectați vor fi contactați de echipa noastră de recrutare.

www.parigo.ro

Localitate

Oltenita,

Calarasi

Calarasi, Oltenita
ID: 263008544