2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj-Napoca
Postat 25 aprilie 2024

Casier magazin IULIUS MALL Cluj - Taste of Asia

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 32843193

Căutăm un coleg pentru postul de lucrător comercial cu program full time la noul nostru magazin Taste of Asia din Iulius Mall Cluj-Napoca.

Experiență în domeniu este un avantaj dar nu un criteriu, punem preț mai mare pe implicare și dorința de a învață.

Îți oferim un pachet salarial atractiv, condiții foarte bune de muncă, colectiv tânăr și posibilități de avansare în cadrul companiei.

Candidatul ideal:

  • Atitudine pozitivă, convingătoare;

  • Experiența în vânzări reprezintă un avantaj (retail);

  • Cunoștințe specifice despre industria de retail (achiziție, recepție, aranjare la raft etc.) reprezintă un avantaj;

  • Nivel de studii: mediu;

  • Nivel limba engleză – mediu.

Responsabilități:

  • Vei ajuta eficient echipa (formată din 2-4 colegi) în scopul unei bune organizări și satisfacției clienților;

  • Te vei ocupa de operarea caselor de marcat, încasarea banilor și efectuarea tuturor rutinelor legate de numerar;

  • Vei gestiona relațiile cu clienții din magazin spre facilitarea procesului de vânzare, prin oferirea informațiilor necesare;

  • Vei ajuta la îmbunătățirea în mod continuu a fluxurilor operaționale sub coordonarea șefului de magazin;

  • Vei ajuta la o comunicare eficientă și bunul mers operațional în magazin precum și realizarea obiectivelor magazinului și companiei, atât pe termen scurt, cât și pe termen lung.

Dacă crezi ca te-am descris, alătură-te echipei Taste of Asia!

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 259716881