2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Arges
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Pitesti
Tanase Constantin
Postat 23 aprilie 2024

Casier/Lucrator Comercial Supermarket Pitesti-Bradu

Localizare

Pitesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normal

Senic Gross & Market Bradu angajeaza persoane serioase,muncitoare si cu experienta in domeniu, pentru postul de CASIER/LUCRATOR COMERCIAL.

Dacă dorești să activezi pe postul de CASIER/ LUCRĂTOR COMERCIAL, ar trebui să ai:

-orientare și deschidere către client;

-responsabilitate, seriozitate și implicare;

-dinamism și spirit de echipă

Descrierea jobului

Responsabilități CASIER/ LUCRĂTOR COMERCIAL:

Scanarea produselor la casa de marcat și lucrul cu numerar/card/bonuri de masă;

Atenție către nevoile clienților, întâmpinare cu respect și îndrumare către produsele din magazin;

Asigurarea permanentă a produselor la raft și vitrine și verificarea termenelor de valabilitate; Păstrarea și efectuarea curățeniei (obligatorie în sectorul alimentar)

Oferim: Contract de muncă cu normă întreagă, perioadă nedeterminată; Loc de muncă stabil; Condiții de muncă plăcute;

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 267858130