2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 1
Postat 15 aprilie 2024

Casier/lucrator comercial shop&go Banu Manta,Victoriei,Mihalache

Salariu

2 700 - 3 300 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: NecalificatNumarul de posturi disponibile: 2

Angajăm casier si lucrători comerciali pentru magazin Shop&Go sector 1,Banu Manta.

Principalele responsabilitati pe care le vei avea sunt:

- Prezentarea si comercializarea produselor; - Receptionarea marfurilor;

- Etichetarea si aranjarea produselor la raft; - Mentinerea unui mediu de lucru curat si organizat.

Oferta noastra:

- Contract de munca, cu toate formele legale; - Program de lucru flexibil;

- Posibilitatea de a obtine bonusuri si cresteri salariale, in functie de vechime si cunostinte

- Prime de sarbatori

Ce ne dorim de la tine:

- Candidatii trebuie sa dea dovada de seriozitate si punctualitate la locul de munca, de buna organizare si de atentie;

- Experienta anterioara in acest domeniu reprezinta un avantaj;

- Disponibilitate pentru program în weekend

Tel. 07*********55

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 253390372