2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Hunedoara
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Simeria
Postat 12 aprilie 2024

Casier-Facturist ,Magazin Simeria

Localizare

Simeria

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Angajam Casier-Facturist in Simeria :

Cerem:

  • minim studii medii,

  • sa ai abilitati de comunicare si sa mentii o buna relatie intre companie si clienti

  • sa iti faca placere sa lucrezi in echipa

  • Experienta pe un post similar costituie avantaj, iar cunostintele in domeniul materialelor de constructii iti vor fi de un real folos,

Descrierea postului:

  • te asiguri ca toate produsele sunt scanate si cantitatile sunt corecte

  • incasezi contravaloarea marfii si sa emiti documentele fiscale aferente

  • intocmesti zilnic documente de casa, monetarul si fisa de documente

Oferim:

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata.

  • Bonusuri de performanta in cadrul activitatii zilnice/luna

  • Prime de sarbatori, Bonuri de masa

  • Decontare transport daca este cazul.

Localitate

Simeria,

Hunedoara

Hunedoara, Simeria
ID: 268844571