Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 3
Postat 09 septembrie 2022

Casier / Casiera Bucuresti Sectorul 3

  • Tip job

    Full time

  • Bucuresti, Bucuresti - Ilfov

  • Tip contract: Perioada determinata

  • Numarul de posturi disponibile: 6

  • Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

  • Nivelul de studii: Calificat

  • Munca in schimburi

  • Program flexibil

  • Program si in weekend

Descriere

Oferim:

  • Munca într-o echipă dinamică
  • Dezvoltare profesională și personală
  • Un post sigur, într-o companie prezentă în mai multe țări europene
  • Bonusuri din vânzări
  • Pachet salarial motivant
  • Bonuri de masă
  • Asigurare medicală privată și multe alte beneficii

Responsabilități:

  • Oferirea de consultanță și asistență
  • Orientare spre munca în echipă
  • Aprovizionare marfă la raft conform standardelor dm
  • Gestionarea corespunzătoare a activității de la casa de marcat
  • Participarea la activitatea de inventar a magazinului
  • Susținerea bunei organizări a magazinului

Candidatul ideal:

  • Amabilitate și orientare către client
  • Deschidere, profesionalism, punctualitate și perseverență
  • Dorința și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic, în continuă schimbare
  • Abilități de comunicare și relaționare cu echipa și clienții
  • Disponibilitate pentru un program de lucru flexibil, în ture și pentru deplasări
  • Experiența în domeniul retail constituie un avantaj
  • Pasiune pentru domeniile beauty, wellness, baby și uz casnic
ID: 240805771
User avatar

dm drogerie markt

Member Since iunie 2022
Activ pe 05 septembrie 2022
Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din