2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Brasov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Brasov
Stefania Draghici
Postat Azi la 08:53

Casier/Bufetier cantina Stabilus

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Cantina Bellman din incinta Fabricii Stabilus angajeaza Casier/Bufetier. Se lucreaza in doua schimburi (06:30-14:30; 14:30-22:30), se asigura transport si masa calda.

Responsabilitati:

·                 preia comenzile de la client si asigura servirea acestora

·                 monteaza preparatele pe obiectele adecvate pentru servire

·                 debaraseaza si asigura curatenia bucatariei

·                 foloseste si pune în functiune casa de marcat si POS-ul;

·                 realizeaza operatiuni pe casa de marcat;

·                 finalizeaza tranzactiile corect;

·                 comunica contravaloarea produselor sau a serviciilor oferite clientilor;

·                 scaneaza produsele;

·                 mentine si raspunde de evidenta primara privind activitatile de plata si incasare prin casierie;

·                 participa la determinarea necesarului de materii prime de comandat si la realizarea comenzilor de aprovizionare

·                 asigura implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, semipreparatelor si preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare

Candidatul ideal:

·                 corectitudine, seriozitate si disciplina

·                 indemanarea și capacitatea de a lucra rapid

·                 capacitate de a lucra cu oamenii

·                 capacitate de organizare

·                 punctualitate

·                 atentie la detalii

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 269190413