2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Constanta
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Neptun
Postat 19 aprilie 2024

Casier bilete-Jurasica Parc Neptun

Salariu

3 100 - 3 200 lei

Localizare

Neptun

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita schimburi in WeekendDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

Descriere post: Casier Bilete - Jurasica Parc Neptun

Jurasica Parc Neptun caută un casier de bilete dedicat și pasionat de servicii pentru a se alătura echipei noastre din parcul nostru tematic captivant.

Responsabilități:

  • Primirea oaspeților cu cordialitate și profesionalism la punctul de vânzare a biletelor;

  • Oferirea informațiilor necesare privind prețurile, programele și facilitățile parcului;

  • Gestionarea tranzacțiilor cu atenție și precizie;

  • Asigurarea unei experiențe plăcute și fără probleme pentru vizitatorii noștri;

  • Colaborarea eficientă cu ceilalți membri ai echipei pentru a menține un mediu de lucru pozitiv și productiv.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în lucrul cu publicul sau în domeniul serviciilor constituie un avantaj;

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonale;

  • Atenție la detalii și capacitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat;

  • Flexibilitate în programul de lucru, inclusiv disponibilitatea de a lucra în weekend și în zilele de sărbătoare.

Beneficiile de a lucra ca casier de bilete la Jurasica Parc Neptun includ un mediu de lucru dinamic și plin de energie, oportunitatea de a interacționa cu diverse persoane și de a contribui la crearea amintirilor de neuitat ale vizitatorilor noștri.

Dacă ești o persoană amabilă, orientată către clienți și pasionată de industria ospitalității, te invităm să aplici pentru acest post și să faci parte din echipa noastră entuziastă!

Localitate

Neptun,

Constanta

Locație exactă
Constanta, Neptun
ID: 268737974