2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Brasov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Brasov
Postat 05 mai 2024

Casier

Localizare

Brasov

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Adecco Resurse Umane recurteaza pentru unul dintre clienții săi, un important distribuitor de produse de bricolaj, casier.

Responsabilități:

  • Încasarea corectă a banilor și a altor mijloace de plată de la clienți.

  • Întocmirea bonurilor fiscale și a altor documente necesare în timpul tranzacțiilor.

  • Gestionarea caselor de marcat și a mijloacelor de plată în conformitate cu procedurile magazinului.

  • Înregistrarea și gestionarea retururilor și a schimburilor de marfă conform politicilor magazinului.

  • Menținerea curățeniei și a ordinei în zona caselor de marcat.

  • Oferirea de asistență clienților și rezolvarea problemelor sau a întrebărilor acestora legate de tranzacțiile lor.

Cerințe:

  • Absolvent al unei forme de învățământ generale/liceale.

  • Experiență în domeniul comercial.

  • Corectitudine, seriozitate, atitudine principială în relațiile cu oamenii.

Beneficii:

  • Tichete de masă de 40 de lei.

  • Spor de weekend.

  • Prime de sărbători.

  • Primă de vacanță.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 269642305