2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti - Ilfov
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti
  7. Bucatar - ajutor bucatar - Sectorul 6
Recrutare Casa Antonie
Postat 26 aprilie 2024

Casa Antonie angajeaza patiser cu experienta

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Ajutor de patiser

Dacă ești o persoană talentată, dedicată și pasionată de patiserie si vrei sa faci parte dintr-o echipa de la care ai doar de invatat, te invităm să aplici pentru acest post.

Alătură-te echipei noastre și adu bucurie clienților noștri prin deserturile tale delicioase și frumos decorate!

Responsabilitati

-Pregătirea aluatului, a mixturilor și a produselor finite conform retetelor noastre originale

-Depozitarea, tratarea și procesarea materiilor prime și a ingredientelor.

-Menținerea unui mediu de lucru organizat, astfel încât toate rețetele să fie accesibile.

Menținerea unui laborator curat și igienizat, respectând normele de securitate și sănătate în muncă. Respectarea strictă a standardelor de siguranță alimentară.

Decorezi prăjiturile și deserturile, le feliezi și le pregătești pentru prezentarea în vitrină sau ambalarea la pachet

Verifici mereu materia primă și te asiguri că toate ingredientele sunt premium și corespund calitativ și cantitativ standardelor noastre

Pregătirea și coacerea diferitelor tipuri de prăjituri, torturi și alte produse de patiserie, respectând rețetele și standardele noastre de calitate

Comunicarea eficientă cu colegii și clienții pentru a satisface cerințele și preferințele acestora

Beneficii:

• Oportunitatea de a lucra într-un mediu creativ și plin de pasiune pentru deserturi

• Posibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile și de a învăța de la profesioniști în domeniu

• Mediu de lucru prietenos și colaborativ

Program de lucru -full time in ture ( L-V- 6-14, 14-22 plus 2 weekend-uri)

• Salariu atractiv si tichete de masa

  Locatia se afla in sectorul 6, in apropierea statiei de metrou Crangasi (platforma Industriala Grantmetal) , Strada Mehadiei nr 39 A.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 264361478