2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Sudori
  5. Sudori - Prahova
  6. Sudori - Campina
Postat 15 aprilie 2024

SLB angajeaza pentru fabricile Cameron: SUDOR

Localizare

Campina

Descriere

Candidatul Ideal

  • Absolvent Scoala Profesionala/Liceu profil Sudura sau Mecanic si/sau Curs de calificare Sudor;

  • Experienta de lucru relevanta de minim 24 luni in sudura;

  • Cunostinte despre instrumente de masurare (ex: subler, micrometru);

  • Cunostinte desen tehnic;

  • Cunostinte despre sudura manuala.

Descrierea jobului

  • Operarea maşinilor de sudura cu comandă numerică în condiţii de siguranţă şi eficienţă, în conformitate cu specificaţiile şi procedurile companiei.

Oferim:

  • Compensatie motivanta;

  • Tichete de masă (30 Ron/zi);

  • Prime de Paşte şi Crăciun;

  • Decont pentru transportul de la domiciliu la locul de muncă sau asigurat de către Companie;

  • Abonament servicii medicale;

  • Asigurare de viata;

  • 24 de zile de concediu pe an;

  • 1 pana la 7 zile libere suplimentare platite pentru recuperare fizica pe an, in functie de vechimea in munca;

  • Echipament de lucru asigurat de către Companie.

SLB este un angajator care ofera sanse egale de angajare. Candidatii calificati sunt luati in considerare fara a se tine cont de rasa, culoare, religie, gen, orientare sexuala, identitate de gen, nationalitate, varsta, dizabilitati sau alte caracteristici protejate si reglementate prin lege.

Descrierea companiei

SLB este o companie globala de tehnologie care ofera inovatii in domeniul energiei pentru bunastarea planetei. In cele 80 de centre de tehnologie si 4 centre de cercetare din intreaga lume, dezvoltam continuu noi echipamente si servicii in beneficiul tuturor, pentru a ne mentine in fruntea industriei energetice si a face fata noilor provocari. Cu mai mult de 98,000 de angajati in peste 120 de tari, SLB pune accentul pe un mediu de lucru stabil si sigur care ofera posibilitatea de dezvoltare. Fii parte din echipa noastra!

Localitate

Campina,

Prahova

Prahova, Campina
ID: 251330700