2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Brasov
  6. Personal curatenie si cameristi - Brasov
Postat 20 mai 2024

Cameristă hotel - Radisson Blu Aurum

Salariu

2 500 - 3 100 lei

Localizare

Brasov

Descriere

Descriere:

Ești o persoană energică și ai o atenție deosebită pentru micile detalii care fac diferența?

Îți place să lucrezi într-un mediu dinamic care necesită o bună organizare?

Te încântă ideea de a face ca fiecare moment să conteze?

Dacă raspunsul la toate aceste întrebari este afirmativ, atunci vrem să te cunoaștem!

Cerințe:

Experiența în domeniu este benefică, dar nu esențială;

Abordare practică, cu un stil de lucru proactiv;

Abilitatea de a găsi soluții creative, asumându-și responsabilitatea pentru sarcinile atribuite;

Integritate personală, cu capacitatea de a lucra într-un mediu care cere excelență;

Adaptabilitate și atitudine pozitivă

Flexibilitate în ceea ce privește programul de lucru (sistem de ture);

Beneficii:

Salariu atractiv

Tichete de masă

Asigurare medicală

Rate preferențiale de angajat în toate hotelurile Radisson Hotel Group

Bonusuri de performanță

Mediu de lucru dinamic

Traininguri adaptate la nevoile individuale

Suport în dezvoltarea profesională și personală

Responsabilități:

Pregătirea zonei de lucru și a ustensilelor necesare pentru curățenie;

Asigurarea curățeniei în camerele și zonele alocate, în conformitate cu standardele hotelului;

Înlocuirea consumabilelor din camere urmând procedurile din departament;

Respectarea continuă a normelor de igienă;

Închiderea turei de lucru și transmiterea informațiilor relevante către supraveghetorul direct;

Îmbunătățirea continuă a serviciilor și experiențelor oferite oaspetilor;

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 266275560