2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Altele
  5. Altele - Bucuresti - Ilfov
  6. Altele - Bucuresti
  7. Altele - Sectorul 1
Postat 23 mai 2024

Call center agent 2500 - 8000 Lei

Salariu

2 500 - 8 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 45

Vorbesti spaniola/Italiană sau engleza? Transformă acest avantaj în câștig financiar. Ești o persoană motivată, intenționată, dinamică, proactivă și percepi proiectele ca pe o provocare și o oportunitate de dezvoltare, atunci ești partenerul nostru!!!

Descrierea postului

Este necesar să vorbiți spaniolă sau engleză la nivel conversațional și să folosiți un computer. DE RESTUL NE VOM OCUPARE!

Conversații telefonice cu clienții despre produsele companiei.

Mentinerea relatiilor pozitive cu clientii.

Ce presupune această activitate? - Informarea clientilor despre schimbarile si noutatile de pe piata produsului companiei. Clarificarea interesului clientului pentru achizitionarea produsului. Oferim instruire și educație. Salariul este atractiv si motivant.

Mediul este tânăr, energic și locația este grozavă. Programul de lucru este de luni până vineri de la 10:30 la 19:30.

Avantaje:

Bonusuri garantate

Tarif de metrou inclus

Prajituri si cafea gratuite

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 260657728