2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Dolj
  6. Ingineri - Craiova
Postat 25 aprilie 2024

Bugaru Trans angajeaza ingineri constructii

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: RO27747025

Descriere

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui Inginer retea canalizare, drumuri si constructii conform criteriilor enumerate:

Studii superioare de specialitate Experienta minim 2 ani in proiectarea de retele de canalizare, drumuri si constructii (pentru persoanele care aplica pentru un post de proiectant);

Experienta in urmarirea tuturor etapelor unui proiect; Cunostinte bune de operare PC (Word, Excel, Access);

Cunostinte solide de utilizare a softurilor specifice de proiectare (pentru persoanele care aplica pentru un post de proiectant);

Capacitatea de a lucra pe proiecte multiple cu respectarea termenelor limita impuse de acestea;

Abilitati foarte bune de comunicare, abilitati foarte bune de lucru atat individual cat si in echipa;

Abilitati profesionale:

- coordonare lucrări santier;

- urmarirea si respectarea termenelor contractuale a lucrarilor din santier;

- abilitati de lucru in echipa: de a lucra si contribui la atingerea obiectivelor echipei, de a demonstra initiativa si a contribui la obtinerea rezultatelor, de a recunoaste competentele si punctele forte ale celorlalti;

- dorinta dе dezvoltare a subordonatilor si capacitate dе delegare;

- gestionare eficienta în santier a resurselor umane, materiale, tehnice, informaționale; - cunostinte dе legislatie specifica domeniului constructiilor; Posesor permis conducere categoria B.

Descrierea jobului

Elaborarea de proiecte de canalizare, drumuri si constructii in conformitate cu legislatia, normativele si reglementarile in vigoare;

Mentinerea relatiei cu clientul pe tot parcursul derularii proiectelor, dar si cu furnizorii si transmiterea comenzilor catre acestia.

Rezolvarea eventualelor neconcordante si situatiilor neprevazute;

Supravegherea etapelor lucrărilor și al echipelor implicate si coordonarea muncitorilor pe șantier Intocmirea de rapoarte de lucru si situatii de lucrari;

Autoturism de serviciu, bonusuri in functie de realizarile indeplinite.

Pentru alte detalii suplimentare, puteti suna la numarul de telefon : 07******25

Descrierea companiei

Firma de constructii cu experienta in domeniu si contracte in derulare de mare anvergura.

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 256924197