2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti - Ilfov
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti
  7. Bucatar - ajutor bucatar - Sectorul 4
Postat 11 aprilie 2024

Bucatar si ajutor de bucatar

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO18344643

Compania Walter Tosto WTB, situata in Bucuresti, pe Soseaua Berceni, Nr.104, unul dintre cei mai mari producatori din Europa si lider mondial in furnizarea de echipamente de procesare critice angajeaza Bucatar si ajutor de bucatar pentru cantina din cadrul companiei.

Descrierea postului:

Ajutor in prepararea si servirea mesei de pranz pentru angajatii companiei.

Cerinte:

-          Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj.

Program de lucru:

Se lucreaza 8 ore/zi.

Pentru detalii, nu ezitati sa ne contactati la numarul 07******68.

Multumim frumos.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 268899484