2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Satu Mare
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Satu Mare
Postat 02 aprilie 2024

Bucătar si Ajutor Bucatar Restaurant Hotel Aurora

Salariu

3 000 - 6 500 lei

Localizare

Satu Mare

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Cautăm un bucătar talentat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre de bucătari într-unul dintre cele mai apreciate restaurante din oraș. Dacă iubiți arta culinară, aveți experiență în pregătirea bucatelor delicioase și sunteți gata să vă aduceți creativitatea în fiecare farfurie, suntem interesați să vă cunoaștem.

Salariul este determinat ca o referință exprimată în brut și se bazează pe nivelul de educație și experiența fiecărui candidat.

Responsabilități:

  • Pregătirea, gătirea și prezentarea bucatelor în concordanță cu standardele noastre de calitate.

  • Dezvoltarea și inovarea de rețete noi pentru a satisface așteptările noastre în continuă creștere.

  • Asigurarea respectării standardelor stricte de igienă și siguranță alimentară în bucătărie.

  • Colaborarea eficientă cu întreaga echipă pentru a menține un flux de lucru armonios.

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-o poziție similară în industria ospitalității.

  • Cunoștințe solide despre tehnicile de gătit și prepararea mâncărurilor.

  • Abilitatea de a lucra sub presiune și într-un mediu agitat.

  • Atitudine pozitivă și dorința de a învăța și de a se dezvolta în domeniul culinar.

Oferta noastră include un pachet salarial competitiv, posibilități de dezvoltare profesională și un mediu de lucru stimulant. Aici la restaurantul nostru, ne străduim să oferim o experiență culinară deosebită clienților noștri, iar angajații noștri joacă un rol esențial în acest demers.

Alăturați-vă echipei noastre și ajutați-ne să aducem arta culinară la un nivel superior!

Localitate

Satu Mare,

Satu Mare

Satu Mare
ID: 258570003