2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Mures
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Sovata
Postat 10 mai 2024

Bucătar șef - Hotel Szeifert, Sovata

Salariu

5 000 - 10 000 lei

Localizare

Sovata

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO5897021

Hotelul Szeifert, unul dintre cele mai apreciate hoteluri din Sovata, este în căutarea unui bucătar șef experimentat și entuziast pentru a asigura funcționarea excelentă a bucătăriei sale. Candidatul ideal este o persoană competentă, cu abilități excelente de utilizare a calculatorului și care se angajează să atingă excelența culinară.

Responsabilități:

- Gestionarea și supervizarea operațiunilor zilnice din bucătărie, inclusiv pregătirea și prepararea specialităților culinare.

- Coordonarea planificării meniului și a aprovizionării cu ingrediente.

- Motivarea și îndrumarea personalului din bucătărie.

- Colaborarea îndeaproape cu conducerea hotelului pentru a optimiza funcționarea restaurantului.

Așteptări:

- Experiență de lucru în bucătărie, de preferință în funcția de bucătar șef sau într-o poziție similară.

- Abilități excelente de comunicare și de conducere.

- Flexibilitate și abilități de rezolvare a problemelor.

- Abilități bune de utilizare a calculatorului, inclusiv utilizarea programelor de bază.

- Standarde ridicate de igienă și calitate.

Ofertă:

- Salariu competitiv în funcție de cifra de afaceri (5-10 mii RON), inclusiv beneficii acordate în funcție de performanță.

- Oportunități de dezvoltare profesională într-un hotel dinamic și în creștere.

- Mediu de lucru plăcut într-un hotel apreciat.

Dacă simți că îndeplinești cerințele de mai sus și dorești să te alături echipei noastre, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău.

Localitate

Sovata,

Mures

Mures, Sovata
ID: 270014148