2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti - Ilfov
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti
  7. Ospatar, barman, sef de sala - Sectorul 1
Catalina
Postat 24 aprilie 2024

Bucatar/Ajutor Bucatar - Continental Hotels Gara de Nord

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Pentru Hotel Continental de la Gra de N căutăm Bucatar/ Ajutor Bucatar.

Cerinte:

  • Atitudine deschisă, amabilă, pozitivă;

  • Abilități de relaționare și lucru în echipă;

  • Persoană meticuloasă, ordonată și responsabilă;

  • Abilități de organizare și comunicare;

  • Dornic să învețe lucruri noi și inițiativă.

  • Cunoștințe privind tehnici de lucru, tehnologia culinara, terminologia de specialitate și norme de igiena;

Responsabilități:

  • operatii pregatitoare pentru prepararea produselor culinare respectand retetele unitatii, conform fisei postului.;

  • curs de bucatar constituie avantaj;

Beneficii:

  • Salariu fix + tichete de masă proporțional timpului lucrat şi politicii companiei;

  • Decont transport.

  • Abonamente medicale personalizate.

    Pentru detalii puteti suna de LUNI pana VINERI intre orele 09:00-17:00 la telefon: 0_7_2_1_2_4_4_8_1_9

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 244709692