2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Suceava
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Suceava
GLOBAL JOBS
Postat 25 aprilie 2024

Bucatar, Ajutor Bucatar, Bucatar Sef 1500 - 4000 EURO NET

Salariu

4 000 - 20 000 lei

Localizare

Suceava

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaRecrutare la distantaNumarul de posturi disponibile: 50CUI / CIF: 24737965

Descriere

Beneficii

  • Vas de Croaziera pe fluviile europene cu salarii intre 1500 - 4000 EURO NET (in mana)

  • Vacanta platita de 2 sapatamani odata la aproximativ 8 saptamani lucrate

  • imbarcare imediata, transport asigurat sau rambursat dupa caz

  • cazare masa si transport sunt gratuite asigurate la bordul navei in cabina cu doua paturi si baie separata

  • 1 zi libera la bordul navei pe saptamana - platita

  • ZERO comision

  • contract de munca inregistrat astfel ca salariul BRUT este mai mare decat cel NET si taxele sunt platite de catre companie la statul unde este inregistrat contractul ( Elvetia, Franta, Malta, Cipru , Olanda)

  • ore suplimentare platite sau recuperate

  • asigurare medicala, asigurare accident cotizatie pensie, vechime inregistrata, indemnizatie copil

  • bonus de final de sezon

  • contractul se poate prelungi daca se doreste

  • imbarcari din Viena, Budapesta, Constanta, Amsterdam, Koln, Basel, Nuremberg, Paris, Lion, Avignon, Bordeaux

    Responsabilitati

  • Responsabil pentru o sectiune din bucatarie

  • Pregatirea si distribuirea tuturor meselor zilnice conform manualului de alimentatie (ciclul meniului)

  • Co-responsabil pentru atingerea si mentinerea standardelor si bugetelor companiei in departamentul alimentar

  • Asistenta pentru coordonator in comandarea proviziilor alimentare

  • Responsabil in colaborare pentru stocarea corespunzatoare a tuturor alimentelor si proviziilor de bucatarie

  • Responsabil în colaborare pentru manipularea corectă a întregului stoc de alimente, produse și echipamente din departamentul alimentar.

  • Responsabil in colaborare pentru o curatenie impecabila, igiena si ordine in zona bucatariei

  • Asistenta in realizarea inventarului bucatariei conform directivelor companiei.

  • Implicarea in programul de training de onboarding

  • Participa la organizarea inceputului si finalului de sezon

  • Inspectare periodica in restaurant a bufetelor.

  • Asistenta in alte departamente, daca este necesar, conform indicatiilor supervizorului.

Calificari

  • Vorbitor de limba engleza nivel conversational

  • Curs de calificare sau experienta ca si Bucatar

  • 1 an minim de experienta ca si bucatar intr-un local de alimentatie

  • in functie de experienta se poate ocupa o pozitie de la ajutor de bucatar, chef de partie, patiser, sous chef pana la executive chef.

Cerinte

  • independenta

  • flexibilitate

  • loialitate

  • cinste

  • obiectivitate

  • rezistenta la stres

  • respectarea regulilor HACCP

  • CV OBLIGATORIU INTOCMIT IN ENGLEZA

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 267781422