2. Locuri de munca
  3. Bone - Menajere
  4. Bone
  5. Bone - Bucuresti - Ilfov
  6. Bone - Bucuresti
  7. Bone - Sectorul 6
Postat 30 mai 2024

Angajăm Menajeră/Bona copil zona Militari

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Descrierea postului:

Căutăm o persoană responsabilă și de încredere pentru a ocupa un post de menajeră/bona în cadrul unei familii. Persoana ideală va trebui să facă curățenie, să gătească și să supravegheze un copil de 8 ani.

Responsabilități:

  • Curățenie generală a casei (aspirat, șters praful, spălat geamuri, etc.)

  • Gătit mese sănătoase și echilibrate pentru familie

  • Supravegherea și îngrijirea unui copil de 8 ani, inclusiv ajutor la teme și organizarea activităților zilnice

  • Alte sarcini casnice, după necesități

Cerințe:

  • Experiență anterioară în menaj și/sau ca bona

  • Cunoștințe în gătit și menținerea curățeniei

  • Pasiune pentru lucrul cu copiii și răbdare

  • Persoană organizată, de încredere și punctuală

  • Flexibilitate în program

Oferim:

  • Salariu competitiv, negociabil în funcție de experiență

  • Program de lucru flexibil, cu posibilitate de part-time sau full-time

  • Mediu de lucru plăcut și prietenos

Cum să aplicați:

Dacă sunteți interesată și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să ne trimiteți un CV și o scurtă descriere personală la numarul de whatsapp afisat in anunt sau sau să ne contactați la numărul de telefon [0123 456 789].

Vă mulțumim și așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 247627259