2. Locuri de munca
  3. Bone - Menajere
  4. Bone
  5. Bone - Bucuresti - Ilfov
  6. Bone - Ilfov
  7. Bone - Voluntari
Postat 05 aprilie 2024

Bonă internă pentru 2 copii

Salariu

5 000 lei

Localizare

Ilfov, Voluntari

Suntem o familie prietenoasă  în căutarea unei bone afectuoase și de încredere pentru copiii noști în vârstă de 2 și 3 ani. Avem nevoie de cineva care poate să înceapă cât mai repede munca, de preferință cu experiență anterioară în îngrijirea copiilor și referințe solide.

Responsabilități:

  • Supravegherea și îngrijirea copilului/copiilor în absența părinților

  • Planificarea și supravegherea activităților educative și recreative

  • Pregătirea meselor și ajutor la menținerea unei rutine zilnice

  • Asigurarea siguranței și bunăstării copiilor în orice moment

Cerințe:

  • Experiență demonstrată ca bonă sau în domeniul îngrijirii copiilor

  • Capacitatea de a crea un mediu sigur, pozitiv și stimulativ pentru copii

  • Referințe verificabile

Oferim:

  • Salariu competitiv, negociabil în funcție de experiență

  • Un mediu cald și iubitor în care să lucrezi

De preferat, bona am dori să fie internă. Asigurăm cazarea și masa.

Dacă sunteți interesată și credeți că sunteți potrivită pentru familia noastră, vă rugăm să ne contactați prin mesaj aici sau la telefon pentru a discuta.

Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Voluntari
ID: 268589196