2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bacau
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Bacau
Postat 15 mai 2024

Bistro Lox angajeaza pizzar, lucrator comercial, ospatar, spal. vase.

Localizare

Bacau

Full time

CUI / CIF: 1217753

Descriere

Bistro Lox din Arena Mall et 1

Candidatul ideal

Pizzar , ospatar, spalator vase (Arena Mall).

Lucrator comercial (vanzator inghetata Parcul Catedralei)

Varsta minima 18 ani.

Persoana deschisa , amabila, comunicativa;

Atentie pentru calitatea serviciilor;

Abilitatea de a gestiona situatii speciale;

Indemanare si dexteritate;

Aspect fizic placut si ingrijit;

Capacitate de lucru in echipa;

Descrierea jobului

Responsabilitatea pentru munca prestata;

Promptitudine in servirea clientilor;

Raspunderea pentru calitatea serviciilor oferite;

Sa efectueze servirea clientilor cu respectarea regulilor si tehnicilor cunoscute;

Mentinerea curateniei si a igienei la locul de munca conform normelor in viguare.

Beneficii

Salariu motivant;

Bonuri de masa;

Program flexibil.

Descrierea companiei

Companie nationala, specializata in domeniul restaurant-bakery-cafe-gelato, detinatoarea unui lant de restaurante si gelaterii premium.

Vino in echipa noastra si vei avea parte de un mediu profesionist, echipa tanara si salarii motivante. *pentru mai multe detalii: 07******09 (Eldor)

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 225740998