2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Suceava
  6. Contabilitate - Suceava
Postat 03 aprilie 2024

birou de contabilitate angajeaza Economist cu minim 3 ani experienta

Localizare

Suceava

Full time

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)

Contasist SRL cauta o persoana cu experienta de minim 3 ani in tinerea contabilitatii pentru firme de diverse profile de activitate, cu experienta in inchideri pana la nivel de bilant. Oferim un cadru de munca placut in care aveti posibilitatea sa profitati de experienta profesionala a expertilor contabili din cadrul firmei pentru a va dezvolta profesional. Cautam un o persoana serioasa, capabila sa faca fata unor responsabilitati impuse de job, care se ajute si mai ales sa stie sa solicite ajutorul colegilor cand este cazul.

Descrierea jobului

- Preluarea si inregistrarea contabila a documentelor primare - Experienta in utilizarea si cunoasterea unui program informatic de contabilitate (avantaj Nexus) - Inchideri lunar pana la nivel de balanta, bilant si depunerea declaratiilor - Lucrari de analiza economico- financiara, cash flow-uri - Cunostiinte temeinice privind contabilitatea activitatii de productie - Calcularea si introducerea platii salariilor

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 268136870