2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Cluj
  5. Alte locuri de munca - Floresti
Postat 28 aprilie 2024

Bijutier Asamblator Cristale

Salariu

2 800 - 3 800 lei

Localizare

Floresti

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRol deschis pentru persoane cu disabilitatiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: ro16075441

Atelier de productie Bijuterii, cauta colega noua in productie. Ai rabdare la lucruri migaloase si esti indemanatica, esti persoana pe care o cautam! Jobul este pe termen lung, [Program: Lu-Vi, 9-17:30 ] Te asteptam in echipa noastra.

Descrierea postului:  Bijutier-Asamblator Cristale Atelier Crystal-Fashion®.

  • ·         Tehnici utilizate: Beading, Wire Wrapping, Prong Settings, Chain and Ring Linking, Assemblage

  • ·         Munca in Atelier la masa proprie de lucru

  • ·         Precizie si mare indemanare

  • ·         Vedere excelenta si atentie sporita la detalii

  • ·         Executarea zilnica a comenzilor programate pe ziua in curs.

  • ·         Utilizate zilnic: cristale, margele, monturi, sarma, zale, clesti, lanturi.

  • ·         Ambianta placuta, echipa tanara

  • ·         Posibilitate de avansare profesionala

  • ·         Program 8 ore (8-16.30, 30 minute pauza de masa)

  • ·         Respectarea programului de lucru

  • ·         Locatie atelier: iesire Cluj- intrare in Floresti, dupa Muzeul de apa, la pensiunea MATIS

Cerinte:

  • ·         Mana foarte fina dar semi-puternica (taiare cu clesti, rasucire sarma)

  • ·         Experienta in manufactura

  • ·         Uriasa indemanare

  • ·         Rabdare la activitate migaloasa

  • ·         Vedere excelenta

  • ·         Simt estetic bine dezvoltat

  • ·         Placere pentru lucru manual, pasiune pentru cristale

  • ·         Creativitate si imiaginatie

  • ·         Recunoasterea si identificarea rapida al diferitelor forme si denumiri de cristale

  • ·         Minime cunostiinte de asamblare.

  • ·         RUGAM SPECIFICATI POSTUL VIZAT!

  • ·         Va rugamsa va depuneti CV-ul doar in cazul in care prezentati maxim interes pentru aceasta activitate! Cautam persoane pe termen lung.

Oferta:

  • ·         spatiu individual de munca in atelier

  • ·         conditii de productie dupa standarde Swarovski

  • ·         toate facilitatile in vederea dezvoltarii profesionale

  • ·         scolarizare de la nivel mediu catre avansat

  • ·         posibilitate de avansare profesionala

  • ·         echipa tanara, dinamica, ambianta placuta

  • ·         remuneratie in functie de dezvoltarea profesionala si nivel de productie

  • ·         prima luna consta in training interactiv, pana se insusesc tehnicile de baza se plateste cu  salar basic negociat.

  • ·         in primele 3 luni, dupa fiecare luna se face evaluarea cunostiintelor candidatului si se renegociaza salariul in functie de aptitudinile dobandite.

  • ·         program 8 ore (8-16.30, 30 minute pauza de masa)

  • ·         respectarea programului de lucru

  • ·         locatieAtelier: dupa Muzeul apei, intrarea in Floresti, la pensiunea MATIS

Localitate

Floresti,

Cluj

Cluj, Floresti
ID: 269237658