2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Timis
  5. Alte locuri de munca - Timisoara
Postat 27 mai 2024

Muncitor necalificat - prefabricate de beton - 1 singur schimb

Salariu

5 000 - 5 500 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program normal

Descriere

Descrierea jobului:

  • Executa cofrajele pentru diferitele elemente de rezistență ale construcțiilor (fundații, stalpi, grinzi, plansee, scări, pereți) din beton armat monolit;

  • Execută lucrările de decofrare a elementelor prefabricate la încheierea ciclului de întărire;

  • Montează armaturile de oțel în elementele beton folosind utilajele de pretensionare;

  • Efectuează periodic curățarea și întreținerea utilajelor, echipamentelor și sculelor.

Cerinte:

  • Seriozitate, implicare si punctualitate;

  • Minim 8 clase finalizate;

  • Cunoștințe despre materialele de construcții;

  • Să dețină minimum una din calificarile acestea: fierar betonist/ finisor terasamente/ sudor/ zidar/ tamplar/ dulgher/ constructor structuri;

  • Minima experienta pe un rol similar.

Pachet beneficii:

  • Salariu de baza;

  • Tichete de masa: 40 lei

  • Prime de sarbatori 300 lei Paste; 300 lei Craciun, 100 lei Ziua Constructorului, 50 lei Zi de nastere;

  • Asigurare medicala, de viata si accident

  • Transport asigurat

  • Bonus performanta;

  • Bonus recomandare coleg nou.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 270793540