2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Constanta
  6. Reprezentanti vanzari - Constanta
Postat 02 iunie 2024

Berlin Optic angajeaza consilieri vanzari

Localizare

Constanta

Comision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaProgram de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Candidatul Ideal

Cerinte:

- Experienta in domeniul opticii medicale nu este obligatorie, compania noastra asigura traininguri de specialitate

- Capacitatea si dorinta de a acumula cunostinte specifice domeniului -

Descrierea jobului

- Vanzarea directa catre client a produselor de optica medicala ( rame de ochelari, lentile, lentile de contact si ochelari de soare).

- Mentinerea relatiilor cu clientii si fidelizarea acestora.

Salariul avantajos.

Descrierea companiei

Berlin Optic - peste 15 ani experienta in domeniul opticii medicale si al ochelarilor de soare. - Partenerul liderilor mondiali si comercializarea brandurilor RayBan, Dolce Gabbana, Versace, Persol, Prada, Carrera, Polaroid etc.

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 270786603