Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal receptie si administratie - Bucuresti
  7. Personal receptie si administratie - Sectorul 1
Postat 25 noiembrie 2022

Bellboy (Curier Bagajist) - Continental Hotels

  • Tip job

    Full time

  • Bucuresti, Bucuresti - Ilfov

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Candidatul ideal:

  • Atitudine pozitiva, prezenta agreabila, orientare catre client;
  • Proactivitate, flexibilitate, capacitatea de a gasi solutii si a rezolva probleme;
  • Bune abilitati de comunicare si relationare, lucru in echipa;
  • Dorinta de a invata lucruri noi;
  • Capacitate de efort fizic;
  • Cunoscator de limba engleza la nivel conversational.

Responsabilitati:

Efectuarea de servicii suplimentare pentru oaspetii hotelului: transportul bagajelor, servicii de curierat si alte comisioane. Implicarea activa in asigurarea ambientului potrivit in zona de receptie, parcare, lifturi, prin intretinere curatenie, iluminare etc.

Supraveghere parcare.

Beneficii:

  • Salariu atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Decont transport.
ID: 226356370
User avatar

Continental Hotels S.A.

Member Since septembrie 2014
Activ pe 29 noiembrie 2022

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din