2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Suceava
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Suceava
Postat 12 iunie 2024

Be Zone Suceava Orizont angajeaza

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Suceava

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Be Zone Suceava Orizont angajeaza:

  • sofer livrator

  • lucratori comerciali

Căutăm persoane responsabile, dornice să învețe într-un mediu de lucru plăcut, stabil si cu o oportunitate de avansare!

Responsabilități lucrator comercial:

  • pregătirea și servirea produselor pline de savoare

  • interacțiunea cu clienții într-o manieră prietenoasă și profesionistă.

Fără să îți faci griji în ceea ce privește experiența în domeniu, vei avea parte de formare plătită!

Programul o să-ți placă pentru că, îl discutăm de comun acord ca să te avantajeze și pe tine și activitatea noastră!

Salariul o să-ți facă și el cu ochiul, dar te și premiem în cazul în care ne demonstrezi că îți place la noi și te implici în ceea ce faci!

Contactează-ne și hai să ne cunoaștem!

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 264565958