2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Iasi
  5. Alte locuri de munca - Iasi
Postat 29 aprilie 2024

Barman - La Ciambella

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Iasi

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3

Suntem în căutarea unui barman pasionat și talentat pentru a se alătura echipei noastre dinamică. Dacă îți place să lucrezi într-un mediu plin de energie și să contribui la experiența culinară de neuitat a clienților noștri, te așteptăm să aplici!

Responsabilități:

  • Pregătirea și servirea băuturilor conform standardelor noastre

  • Menținerea curățeniei și a ordinei în zona de bar

  • Interacționarea plăcută și profesionistă cu clienții pentru a le oferi o experiență excelentă

    Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul serviciilor de bar (preferabil)

  • Abilități excelente de comunicare și atenție la detalii

  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat

  • Atitudine pozitivă și pasiune pentru servirea clienților

  • Flexibilitatea în program (inclusiv weekend-uri și sărbători)

    Beneficii:

  • Program de lucru: Luni - Vineri

  • Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță

  • Mediu de lucru dinamic și prietenos

  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei

  • Masa personal

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269129122