2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Timis
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Timisoara
Postat 27 mai 2024

barman - coordonator de tură

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Timisoara

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

DESCRIERE

Căutăm un coleg nou, cu atribuții de barman-coordonator de tură, cu activitate în a 2-a parte a zilei.

Postul este cu normă întreagă, 8 ore/zi, 5 zile/săptămână, cu activitate în weekend.

Formare la locul de muncă, cu focus pe dezvoltarea competențelor-cheie. Necesită experiență anterioară ca barman, ospătar sau șef de sală, maturitate și înțelegerea proceselor dintr-un cafe-bar.

Candidatul ideal

Profesionalism, abilități de comunicare și relaționare, spirit de echipă, capacitate de organizare a echipei și disciplină de muncă. Experiența în domeniu și cunoașterea unei limbi străine la nivel conversațional constituie o condiție necesară.

Descrierea jobului

Responsabilități de relaționare cu clienții, coordonare și suport pentru echipă, inclusiv în servirea unor produse și preparate, încasare comenzi, gestiune stocuri.

Oferta noastră:

- un mediu de lucru colaborativ, o retribuire motivantă a muncii și un parcurs de formare profesională internă.

- recompensarea performanței și a muncii în echipă.

- programul de lucru este de 8 ore, cu 2 zile libere pe săptămână.

Ore suplimentare plătite și prime în funcție de atingerea obiectivelor.

Sporuri pentru sărbătorile legale lucrate.

Un job cu normă întreagă, durată nelimitată.

Angajarea implică contract de muncă din prima zi.

Interviurile sunt programate în urma evaluării CV-urilor depuse.

Descrierea companiei

Reciproc este un local cu personalitate situat în centrul vechi al Timișoarei, Bastionul Theresia, cu spațiu de consum în interior și terasă. Servim o gamă diversificată de băuturi artizanale și produse de calitate, adresându-ne unui public informat și preocupat de alternativele de consum.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 270494208