2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Maramures
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Sighetu Marmatiei
Postat 18 aprilie 2024

Barman Cofetaria Cristina

Salariu

3 000 - 3 400 lei

Localizare

Sighetu Marmatiei

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Cautam un coleg/o colega cu:

- Foarte bune abilități de comunicare;

- Abilități de a relaționare cu oameni, lucru în echipă;

- Creativ, cu inițiativă, optimist;

- Cursurile de calificare in domeniu reprezinta un avantaj;

- Disponibilitate la program de lucru: o zi lucrata si o zi libere;

- Disponibilitate la program sambata/duminica;

Descrierea postului

- Pregătește comenzile clienților - cafea, bautură;

Oferta noastră:

- Un pachet salarial de 3000 lei net+bonuri de masa;

- Mediu de lucru plăcut şi profesionist;

Localitate

Sighetu Marmatiei,

Maramures

Maramures, Sighetu Marmatiei
ID: 269208765