1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Caras-Severin
  6. Personal Fast Food - Resita

Anuntul este dezactivat

Postat 10 mai 2021

Barista/Preparator/Vânzător

  • 2 000 - 2 500 lei

  • Tip job

    Full time

  • Resita, Caras-Severin

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

CANDIDATUL IDEAL:

-      Abilități de comunicare, flexibilitate, amabilitate.

-      Spirit dе echipă, implicare și rigurozitate.

-      Seriozitate în respectarea programului.

-      Atitudine orientate către client.

-      Experiență în domeniu de minim 1 an.

DESCRIEREA JOBULUI

-      Preluаrеa comеnzilor.

-      Prepararea produselor (waffe, clătite, sandwich, cafea) și servirea către clienți.

-      Servire cafea și băuturi răcoritoare clienților.

DESCRIEREA COMPANIEI

Cu zi na te invită să readucem Reșița în inima oamenilor și să te alături celei mai bune echipe din industria ospitalităţii.

Cu zi na este locul care împletește cu grijă culturile de frunte ale regiunii, pentru că dintotdeauna localnicii au creat împreună lucruri mărețe și vrem ca această tradiție să continue.

Ai şansa să lucrezi alături de oameni profesionişti, într-un mediu stabil, în continuă dezvoltare care îţi oferă numeroase satisfacţii profesionale și împreună cream lucruri care să dăinuie.

ID: 219788295Report this ad

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din