2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti - Ilfov
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti
  7. Ospatar, barman, sef de sala - Sectorul 1
Postat 18 iunie 2024

Barista - 5 to go Str CA Rosetti (Scala) full time

Salariu

2 700 - 3 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Descrierea postului

Căutăm supereroi cu experienta !

5 to go CA Rosetti (Scala) caută super-eroi full-time ai cafelei!

Supereroul BARISTA este ambițios, iubește cafeau și are atât de multă energie încât și ziua de Luni se teme de el.

Prezent de la prima oră a dimineții în cafenea, supereroul 5 to go salvează până și cele mai mohorâte zile și are mereu în buzunarul șorțului un zâmbet pe care să ți-l împrumute.

Responsabilitati:

  • prepară și servește clienților băuturi pe bază de cafea si derivate din cafea

  • utilizează și întreține aparatele

  • menține curățenia și respectă normele de igienă

  • își desfășoară activitatea în interesul clientului și al localului pentru care lucrează

  • dă dovadă de politețe și profesionalism în relația cu clienții

Beneficii:

  • salariu fix

  • bonusuri

  • protocol zilnic

  • contract pe perioada nedeterminata

  • program in ture de luni pana duminica

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 237673616