2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Iasi
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Iasi
Postat 22 aprilie 2024

Barista - Capuchin Coffee Roasters

Salariu

2 500 lei

Localizare

Iasi

Full time

Program de munca: Program normal

Capuchin Coffee Roasters își mărește echipa: suntem în căutare de un barista.

Responsabilitățile tale :

  • prepararea și servirea băuturilor pe baza de cafea, și nu numai, intr-un mod eficient și conform standardelor companiei.

  • menținerea ordinii, curățeniei și crearea unei atmosfere primitoare pentru clienți;

  • Experiența anterioară în domeniul servirii cafelei este un avantaj, dar nu este obligatorie. Dacă ai o atitudine pozitivă și dornică de învățare, te vom ghida în procesul de pregătire.

Cerințele noastre pentru acest post includ:

  • Abilități de comunicare și atenție la detalii.

  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu rapid și dinamic este esențială.

CV-urile se pot preda si personal la locatia noastra de pe Bld Stefan cel Mare si Sfant nr 8.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 256743039