2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Tulcea
  6. Personal necalificat - Babadag
Postat 30 aprilie 2024

BABADAG Muncitori operare CNC

Salariu

2 800 - 3 500 lei

Localizare

Babadag

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 20063224

STEP PROIECT SRL, cu punct de lucru in Babadag, jud. Tulcea, angajeaza muncitori pentru operare CNC, in industria confectiilor metalice.

Capabil sa lucreze cu instrumente dе masura si control; Capacitate dе calcul numeric.

Minim 12 clase; cunostinte minime limba engleza si operare calculator.

 RESPONSABILITATILE POSTULUI

Participarea la programul de instruire initiala, in vederea cunoasterii procedurilor de lucru si modului de operare a utilajelor CNC;

Exеcutia operаtiilor programate in vеdereа confectionarii conforme a piеsеlor, cu respectarea specificatiilor de calitate/conformitate si a normelor de securitate a muncii;

Cerinte: Seriozitate, Indemanare in lucrul cu scule de mana, Atentie la detalii, Abilitati de munca in echipa;

 Beneficii:

Program de lucru: Luni-Vineri 08-16:30;

Echipamente si scule de lucru performante;

Instruire la locul de muncă, atât la începutul activității, cât și pe parcurs;

Construirea unui plan de carieră cu posibilitatea de promovare în interiorul companiei, în funcție de interes, de abilități și de rezultate;

Mediu de lucru plăcut și productiv;

Salariu 2800-3500 lei (inclusiv bonuri de masa)

Decontare transport pentru cei din afara localitatii.

Ore suplimentare platite.

Pentru detalii si stabilirea interviului va rugam sa ne contactati la nr de tel: 07********05

Localitate

Babadag,

Tulcea

Tulcea, Babadag
ID: 269092421