2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Bucuresti - Ilfov
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Bucuresti
  7. Gestionari depozit si coordonatori - Sectorul 1
Postat 21 aprilie 2024

Auto Soft Baneasa angajaza gestionar depozit cu experienta

Salariu

3 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Cerinte:

- Prezenta agreabila, abilitati de comunicare si prezentare; - Atitudine pozitiva, persoana organizata si cu bune capacitati de a lucra in echipa; - Bune abilitati de comunicare si relationare cu colegii.

Responsabilitati:

Persoana responsabila, meticuloasa, muncitoare si cu o capacitate buna de organizare: Cunostinte de operare PC; Receptioneaza cantitativ si calitativ marfa pe baza documentelor; elibereaza marfa conform documentelor; Raspunde de organizarea marfurilor in cadrul depozitului si de mentinerea curateniei in depozit; Realizeaza inventare periodice.

Salariu 3000 lei + bonuri de masa

Relatii la telefon 07********38

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 266241145