2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Mehedinti
  6. Operatori productie, confectioneri - Drobeta-Turnu Severin
Astra Rail Industries - Resurse Umane
Postat Azi la 05:38

Astra Rail Industries Drobeta Turnu Severin angajeaza Frezor/Strungar

Localizare

Drobeta-Turnu Severin

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Responsabilitati:

  • Prelucrarea de repere si subansamble in scopul realizarii produsului finit, cu respectarea tehnologiei;

  • Organizează locul de muncă în vederea desfăşurării în condiţii optime a procesului de producţie;

  • Verifică buna funcţionare a utilajului, SDV-urilor, AMC-urilor în scopul realizării sarcinilor de producţie în condiţii de siguranţă;

  • Verifică reperele / subansamblele rezultate în urma prelucrării, conform documentaţiei de execuţie, în scopul promovării pe flux a pieselor conforme şi a izolării celor neconforme;

  • Realizează sarcinile primite de la supervizor, cu respectarea normelor de timp, calitate şi disciplină tehnologică.

Cerinte:

  • Scoala Profesionala sau Curs Calificare;

  • Cunoştinţe şi abilităţi suplimentare necesare realizării cerinţelor postului;

  • Cunoştinţe minime de citire a desenului tehnic;

  • Spirit de observatie;

  • Acuitate vizuală.

Ce iti oferim:

  • Transport asigurat de catre Companie;

  • Bonus de recomandare;

  • Prima de instalare;

  • Tichete de masa in valoare de 40 ron/zi;

  • Pensie privata – Pilon III;

  • Abonament servicii medicale private;

  • Bonusuri de vacanta si Sarbatori legale.

Ne poti contacta la numerele de telefon din anunt sau direct la sediul nostru din DROBETA TURNU SEVERIN, STR. DUNARII, NR. 3.

Vrei sa stii mai multe despre Greenbrier? Te invitam sa ne descoperi accesand link-ul din descrierea companiei.

Localitate

Drobeta-Turnu Severin,

Mehedinti

Mehedinti, Drobeta-Turnu Severin
ID: 269506436