2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Arad
  6. Operatori masini - Arad
Astra Rail Industries Arad - Resurse Umane
Postat 29 aprilie 2024

Astra Rail Industries ARAD angajeaza Strungar universal

Localizare

Arad

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Astra Rail Industries ARAD angajeaza - Strungar universal!

Responsabilitati:

  • Prelucrarea de repere si subansamble in scopul realizarii produsului finit, cu respectarea tehnologiei, a normelor de timp, calitate, cantitate;

  • Face lucrări de întreţinere zilnică a utilajelor şi SDV-urilor folosite în procesul muncii pentru funcţionarea în parametri optimi a acestora;

  • Verifică buna funcţionare a utilajului, SDV-urilor, AMC-urilor în scopul realizării sarcinilor de producţie în condiţii de siguranţă;

Cerinte:

  • Educatie: Scoala Profesionala sau Curs Calificare;

  • Cunoştinţe minime de citire a desenului tehnic;

  • Spirit de observatie;

  • Acuitate vizuală.

 Ce iti oferim:

  • Transport asigurat de catre Companie;

  • Bonus de recomandare;

  • Prima de instalare;

  • Tichete de masa in valoare de 40 ron/zi;

  • Pensie privata – Pilon III;

  • Abonament servicii medicale private;

  • Bonusuri de vacanta si Sarbatori legale.

Ne poti contacta la numerele de telefon din anunt sau direct la sediul nostru din Arad, Calea Aurel Vlaicu, Nr. 41-43.

Vrei sa stii mai multe despre Greenbrier? Te invitam sa ne descoperi accesand link-ul din descrierea companiei.

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 268727469