2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Suceava
  6. Reprezentanti vanzari - Suceava
Postat 12 iunie 2024

Asociat in vanzari - Consultant imobiliar

Salariu

2 000 - 8 000 lei

Localizare

Suceava

Tip contract

Colaborare

Nivelul de studii: AbsolventComision: Numai comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 42525103

Descriere

Responsabilități Principale:

  • Promovarea și vânzarea proprietăților imobiliare (rezidențiale, comerciale, terenuri) prin diverse canale de marketing ce îți vor fi puse la dispoziție.

  • Gestionarea relațiilor cu clienții, asigurându-te că nevoile și cerințele acestora sunt înțelese și satisfăcute.

  • Realizarea de vizionări ale proprietăților și prezentarea acestora într-un mod profesionist și atrăgător.

  • Negocierea și încheierea tranzacțiilor imobiliare, asigurându-te că toate documentele și formalitățile legale sunt corect îndeplinite.

  • Consilierea clienților privind piața imobiliară, prețurile și tendințele actuale.

  • Menținerea unei bune cunoașteri a pieței imobiliare locale și a competitorilor.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări reprezintă un avantaj.

  • Abilități bune de comunicare.

  • Capacitatea de a lucra independent și de a gestiona eficient timpul.

  • Orientare către client și capacitatea de a construi relații de durată.

  • Atitudine proactivă și orientată către rezultate.

Calificări:

  • Diplomă studii medii.

  • Cunoștințe avansate de utilizare a calculatorului.

  • Permis de conducere categoria B și acces la un mijloc de transport personal reprezintă un avantaj.

Relație Contractuală:

  • Aceasta este o oportunitate de colaborare contractuală. Consultantul imobiliar va trebui să își deschidă un PFA (Persoană Fizică Autorizată) sau un SRL (Societate cu Răspundere Limitată).

  • Contractul de colaborare va stabili condițiile și termenele de remunerare bazate pe comisioane din vânzări.

Beneficii:

  • Posibilitatea de a lucra într-un mediu dinamic și în continuă dezvoltare.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală.

  • Acces la un portofoliu diversificat de proprietăți și clienți.

  • Flexibilitate în gestionarea programului de lucru.

Aplicare: Dacă ești pasionat de domeniul imobiliar și îți dorești să faci parte din echipa noastră, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat la adresa de email, până la data de 21.06.2024.

Alătură-te echipei noastre și contribuie la succesul unei companii în plină expansiune!

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 270547478