2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Afumati
Postat 03 aprilie 2024

Asistenta administrativ birou (Office Administrative Assistant)

Salariu

4 500 - 6 500 lei

Localizare

Afumati

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: 30299347

Descriere

Despre Rol

Oferă suport administrativ directorului general și supraveghează activitățile din birou pentru a menține un mediu de lucru plăcut pentru echipă.

Responsabilități de rol

Suport administrativ pentru directorul general

Organizează întâlniri și aranjamente de călătorie pentru Directorul General și oaspeții regionali, stabilind detaliile întâlnirii.

Sprijină cu documente necesare ,prin preluarea comunicarilor primite, precum corespondenta, apeluri telefonice, email

Comunicare internă și coordonare birou administratie

Coordonează și supraveghează activitatea de Office Assistant

Asistență logistică si dministrativa pentru clienti si furnizori.

Asistarea conducerii în organizarea, planificarea și coordonarea agendei de zi cu zi a managementului;

Mentine si actualizeaza fisiere/ documente

Menține relații de încredere cu furnizorii si clienții

Stabilirea si organizarea comenzilor catre clienti si furnizori

Oferirea de suport clienților/potențialilor clienți

Crearea de rapoarte, analizarea, interpretarea și prezentarea datelor

Monitorizarea satisfacției clienților

Asista si sprijina cu documentele necesare Departamentul Contabil la nevoie.

Cunostinte Microsoft ( Excel, Word)

Localitate

Afumati,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Afumati
ID: 268480901