Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. IT - Telecomunicatii
  4. IT - Telecomunicatii - Buzau
  5. IT - Telecomunicatii - Buzau

Anuntul este dezactivat

Postat 12 mai 2021

Asistent vanzari IT

  • Tip job

    Full time

  • Buzau, Buzau

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Candidatul ideal

- studii medii

- aptitudini de comunicare/relationare cu clientii;

- abilitati de lucru in echipa;

- cunostinte operare PC;

- orientare catre rezultate si solutii;

- initiativa si atitudine pozitiva;

- flexibilitate si spirit de echipa.

  • 1 post disponibil!

Descrierea jobului

- asigura vanzarea produselor si serviciilor din portofoliu;

- gestioneaza achizitia si livrarea produselor;

- ofera clientilor consultanta in alegerea produselor in acord cu nevoile acestora;

- intocmeste documentatia specifica activitatii oferte, contracte, etc.

- inregistreaza solicitarile clientilor si transmite inforamtiile catre departamentul specific;

ALBOSMART este un integrator de solutii IT si dezvoltator de solutii software industriale incepand din anul 2011. Dezvoltam permanent solutii proprii si integram cele mai noi tehnologii pentru clienti din Romania cat si de pe piata internationala.

Va rugam sa trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa office () albosmart.ro

ID: 219214199Raportează

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din