2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Altele
  5. Altele - Iasi
  6. Altele - Iasi
Postat 10 aprilie 2024

Asistent stomatologie

Localizare

Iasi

Dacă ești pregătit să îți pui abilitățile și experiența în slujba unei organizații de succes, iti doresti să lucrezi într-un mediu dinamic, să oferi îngrijire de calitate pacienților și să fii parte a unei echipe in continua dezvoltare, aceasta este o oportunitate pe care nu o poți rata!

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv, în funcție de experiență și performanțe

  • Exclusiv asistenta medicala, fara secretariat, fara curatenie

  • Program flexibil, adaptat nevoilor tale personale

  • Oportunități de dezvoltare profesională

  • Training continuu la locul de munca

  • Mediu de lucru prietenos și profesionist

  • Posibilitatea de a lucra cu echipamente și tehnologii moderne

  • Locatii centrale

Responsabilități:

  • Asistarea medicului stomatolog în timpul tratamentelor și intervențiilor

  • Pregătirea instrumentelor și a materialelor necesare procedurilor stomatologice

  • Asigurarea confortului și siguranței pacienților pe durata tratamentelor

  • Sterilizarea echipamentelor medicale conform standardelor

Cerințe:

  • Diploma de asistent medical stomatologie recunoscută

  • Experiență anterioară minim 2 ani

  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu pacienții de toate vârstele

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona eficient timpul

 Asteptam aplicatia pentru job aici sau in CARIERE direct pe site www.dentesse.ro

 Despre noi: Suntem un grup de  clinici stomatologice moderne, axate pe oferirea celor mai bune servicii pacienților noștri. Echipa noastră este formată din profesioniști cu expertiza, care pun pacientul pe primul loc și se angajează să ofere un tratament stomatologic excelent. Avem echipamente de ultimă generație și tehnici avansate pentru a ne asigura că oferim o experiență de înaltă calitate pacienților noștri.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 262043054