2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Constanta
  5. Alte locuri de munca - Constanta
Postat 03 aprilie 2024

Asistent relatii publice si comunicare

Salariu

2 000 - 3 000 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Experienta de conducere/ ManagementMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

SC Tomis Marina Management SRL angajeaza Asistent relatii publice si comunicare

Canditatul ideal:

studii medii (studiile superioare constituie un avantaj)

cunostinte de lb turca si germana avansat

minim 10 ani experienta

disponibilitate pt eventuale deplasari externe

abilitati excelente in Ms Office

Descrierea jobului:

• sa asigure comunicarea cu partenerii si respectarea obligatiilor contractuale care decurg din acordurile de parteneriat

•    sa asigure resursele necesare pentru atingerea obiectivelor

•    sa stabileasca relatii de colaborare pe termen lung cu partenerii, clientii, beneficiarii si finantatorii

•    sa monitorizeze in timp progresul atins fata de obiectivele propuse

•    sa asigure circulatia informatiei

•    sa asigure rezolvarea problemelor aparute

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 268486099