2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Personal medical
  5. Personal medical - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal medical - Bucuresti
  7. Personal medical - Sectorul 3
Postat 23 mai 2024

Asistent medical stomatologie

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 31613749

Junior&Family Dental Clinics Bucuresti caută Asistent Medical!

Vrei să faci parte dintr-o echipă bine organizată și atentă la nevoile pacientului? Căutăm asistenți medicali cu

energie molipsitoare, responsabili și atenți la detalii în colaborarea cu medicii stomatologi.

Responsabilități:

- colaborarea eficientă cu medicul;

- înțelegerea nevoilor pacienților;

- pregătirea materialelor necesare tratamentelor dentare;

- pregătirea instrumentelor stomatologice;

- dezinfectarea și sterilizarea instrumentelor stomatologice;

- pregătirea cabinetului stomatologic pentru desfășurarea optimă a actului medical.

Ce oferim:

- Salariu negociabil si bonuri de masa;

- Colaborare pe perioadă nedeterminată;

- Pachet stomatologic;

- Program de lucru flexibil.

Contactează-ne la +40*******36

www.juniorfamily.ro

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 270531269