2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Altele
  5. Altele - Brasov
  6. Altele - Brasov
Costin Bogdan
Postat 22 aprilie 2024

Asistent medical Stomatologie

Salariu

2 700 - 3 500 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Ne dorim un coleg sau o colegă în rolul de Asistent Medical, dedicat și pasionat de profesia sa, cu respect față de oameni și cu dorință de dezvoltare continuă!

De ce să vii la noi?

La Prestige Dent vei găsi o echipă dinamică, o atmosferă mereu plăcută, dotări și aparatură de ultimă generație. Misiunea noastră este să aducem valoare în viața pacienților noștri prin depășirea temerilor de dentist și creșterea încrederii de sine dată de un zâmbet perfect.

Dacă ești o persoană amabilă, empatică și dornică să contribui și să faci diferența în viețile pacienților noștri, atunci ești persoana potrivită pentru a deveni un membru de succes al echipei noastre.

Misiunea ta în acest rol este să asiguri condițiile necesare unei bune desfășurări a etapelor de tratament, gestionarea pacienților în clinică și un mediu de lucru conform normelor de igienă.

Durata contractului: nedeterminată

Program de lucru: full time

Crezi că ești un candidat potrivit? Iată ce este necesar:

  • Ai studii în domeniu asistenței medicale

  • Deții bune abilități de comunicare și relaționare cu pacienții.

  • Ești atentă la detalii și orientată către îndeplinirea atributiilor specifice postului.

  • Ai capacitatea de organizare a activităților și a timpului de lucru.

  • Ai cunoştinţe medii ale limbii engleze.

Care vor fi sarcinile și responsabilitățile tale:

  • Asiști medicul stomatolog în toate procedurile medicale.

  • Asiguri respectarea protocolului de gestionare a pacienților în cabinet

  • Efectuezi programările pacienților în soft-ul dedicat și asiguri comunicarea dintre medic și pacient.

  • Pregătești cabinetul în care urmează să lucrezi  cu materialele necesare, pentru efectuarea în siguranță a tratamentelor.

  • Asiguri procesul de sterilizare și igienizare corect și complet, conform normelor legale și procedurilor interne

  • Transmiți necesarul de materiale în vederea înregistrării consumului.

Noi îți oferim cu drag:

  • Salariul fix lunar incepand de la 2700 Ron

  • Prime salariale și bonusuri de performanță individuală sau de echipă

  • Program de lucru fix

  • Posibilitate de dezvoltare profesională și personală

  • Un mediu de lucru armonios, echipă profesionistă și prietenoasă, comunicare permanentă și feedback constructiv asupra evoluției tale

  • Echipamente moderne

Trimite Cv-ul tău la adresa noastra de e-mail, pentru a primi toate detaliile necesare.

Află mai multe despre noi pe site-ul nostru și pe paginile noastre de Linkedin, Facebook și Instagram.

Te așteptăm cu drag în echipa Prestige Dent!

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 238759786