2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Constanta
  6. Reprezentanti vanzari - Ovidiu
Lukton Utilaje S.R.L.
Postat 04 mai 2024

Asistent Manager utilaje constructii

Salariu

3 000 - 6 000 lei

Localizare

Ovidiu

Comision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 40293007

Descriere

Candidatul Ideal

  • Abilitati de negociere

  • Experienta pe un post similar de minimum 1 ani;

  • Cunostinte bune de limba engleza (

  • Studii superioare tehnice prezinta avantaj

  • Cunostinte bune de utilizare calculator MS Office;

  • Foarte bune abilitati de comunicare;

  • Orientare catre client;

  • Bune cunostinte a tehnicilor de promovare si vanzare;

  • Atitudine pozitiva si dinamism;

  • Adaptabilitate si flexibilitate;

  • Confidentialitate;

  • Permis categoria B , experienta min 1 ani

Descrierea jobului

  • Contribuie la strategia de vanzari si va transpune zilnic in sistemul de operare propriu al companiei informatiile relevante din piata;

  • Mentine legatura permanenta cu colaboratorii companiei;

  • Planifica activitatile zilnice in sistemul de operare propriu al companiei;

  • Participa la targuri si la orice alte activitati de promovare ale echipamentelor comercializate;

  • Se ocupa de prezentarea profesionala a produselor companiei catre clienti sau posibili clienti;

  • Se ocupa de vanzarea produselor companiei, intocmeste ofertele de preturi si contractele de vanzare;;

  • Intocmeste comenzi in baza solicitarilor clientilor;

  • Studiaza nevoile clientilor si transmite propuneri scrise catre acestia;

  • Comision vanzare

Descrierea companiei

Compania LUKTON este o echipa tanara si responsabilă de vânzările și service-ul produselor în toată România pentru următoarele produse: echipamente de terasare,echipamente agricole. Pentru mai multe informații, vă rugăm să vizitați www.Lukton.ro

Localitate

Ovidiu,

Constanta

Constanta, Ovidiu
ID: 266539190