2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Constanta
  6. Asistent manager si secretariat - Constanta
Postat Azi la 06:04

Asistent manager /secretara - Personal ofertare - achizitii

Salariu

3 000 - 3 800 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 30956021

Societate comerciala cu sediul in Constanta, cu activitate in domeniul instalatiilor electrice si curenti slabi, are disponibile urmatoarele posturi :

· Asistent Manager ;

Responsabilitati si sarcini :

- preluarea si directionarea apelurilor telefonice

- primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate

- preia, inregistreaza, distribuie la compartimentele implicate corespondenta

- indosariaza si arhiveaza corespondenta primita din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti

angajati

- redacteaza corespondenta de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice

- asigura transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail

- actualizeaza baza de date documente

- asigura logistica de calatorie pentru conducerea firmei (rezervari hotel transport)

- elaboreaza si redacteaza documente si rapoarte cerute de management

- procura rechizite si consumabile de birou si alte materiale necesare functionarii biroului

- convoacă participantii la sedintele firmei

- participa la sedintele de lucru si redacteaza minuta intalnirilor

· Proiectant instalatii electrice si curenti slabi ;

· Personal intocmire documentatie ofertare - achizitii.

- Participa la selectia proiectelor si analizeaza documentatia aferenta (caiete de sarcini, fise date, cerinte specifice ale beneficiarului) in vederea intocmirii propunerii tehnice si financiare

- Verifica corelatia specificatiilor tehnice ale proiectului cu listele de cantitati, planse, extrase materiale, etc

- Intocmeste devize, elaboreaza calcule, pregateste diversele documentatii solicitate prin cerintele licitatiei (Metodologie de executie, Grafic Gantt, resurse - esalonare, organigrama, responsabilitati personal, etc.)

- Participa la intocmirea ofertelor si a documentatiei tehnice pentru licitatii precum si la furnizarea solicitarilor de informatii suplimentare/clarificari

- Realizeaza evaluari prealabile in cazul proiectelor de executie, intocmeste situatii de lucrari realizate in cursul executiei, documente de santier, etc.

- Actualizeaza in permanenta solutiile tehnice si baza de date pentru preturile materialelor ;

- Emite cereri de oferta catre furnizori/subantreprenori, compara ofertele de pret;

Program de lucru Luni-Vineri 08:00 - 17:00 . Transport asigurat .

CV-urile se transmit prin mesaj la acest anunt .

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 270522618