2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Bucuresti
  7. Asistent manager si secretariat - Sectorul 2
Postat 22 mai 2024

Asistent manager - Operator date formare profesionala

Salariu

2 800 - 3 100 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 14869578

Descriere

OPERATOR DATE - BACK OFFICE FORMARE PROFESIONALA

Cerinte:

·        Buna cunoastere a Pachetului Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

·        Cunoștințe bune de operare PC

·        Spirit de comunicare, abilitati de exprimare verbala si scrisa, capacitate organizatorica, responsabilitate, seriozitate, comportament etic/ integritate morala, onestitate, capacitate de analiză şi sinteză, memorie dezvoltată, judecată rapidă

·        Capacitatea de a lucra in echipa;

·        Dorința de a învăța și crea lucruri noi

·        Orientare catre rezolvarea problemelor si gasirea de solutii.

Responsabilitati:

Oferirea de informatii corecte si exacte in relatia directa cu clientul;

Procesarea tuturor solicitarilor sosite prin canalele de comunicare agreate si rezolvarea acestora in termenul agreat si in maniera politicoasa si eficienta;

Preluarea apelurilor telefonice si acordarea de asistenta si consultanta privind programele de formare profesionala;

Redactarea diferselor, adrese, raspunsuri si orice alte documente solicitate de catre personalul companiei,

 Inscrierea clientilor la cursurile solicitate; Introducerea în sistemul informatic a datelor specifice din anumite tipuri de documente, Validarea datelor introduse in sistemul informatic

Gestionarea si organizarea bazelor de date si a documentelor oficiale ale cursantilor;

Mentinerea relatiilor cu participantii la cursurile organizate de companie si nu numai;

Realizeaza activitati de natura organizatorica interna;

Emiterea AWB-uri pentru comenzile procesate, asigurându-se că informațiile sunt corecte și că expedierea se face conform standardelor stabilite.

Respectă și aplică politicile, procedurile și standardele companiei în toate activitățile desfășurate

Beneficiile postului

- poziție stabila într-o companie durabilă

- program de lucru 5 zile de luni pana joi 9.30-17.30, vineri zi scurta 9.30-15.30

-zile libere weekend si sarbatori legale

-sediul nostru se afla pe Bd. Chisinau nr 1, complex Delfinului etaj 1, aproape de MEGA MALL.

- formare continua interna si posibilitatea evolutiei profesionale

- posibilitatea de a munci intr-o echipa dinamica, intr-un mediu destins

Eurodeal este un centru de formare profesională cu sediul în București, activ pe piață de peste 21 de ani. Oferim o gamă largă de cursuri de calificare acreditate de Ministerul Muncii.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 269921403