2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Mogosoaia
Postat 10 iunie 2024

Asistent manager - MOGOSOAIA, IF

Localizare

Mogosoaia

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO19127626

Rada instal srl_Mogosoaia, Ilfov, cauta coleg/colega cu urmatorul profil:

Cunoștințe operare PC: Windows, Internet , Outlook, Office (Word , Excel);

Cunostinte de limba engleza (nivel mediu - scris si conversational);

Abilitati de planificare si organizare a activitatilor;

Capacitate de intelegere si transmitere de informatii;

Spirit de observatie dezvoltat, atentie concentrata si distributiva;

Foarte bune abilitati de comunicare si relationare interumana;

Punctualitate, seriozitate si profesionalism;

Capacitate de lucru in echipa;

Experiența anterioară în posturi similare (secretariat, alte posturi office) cel putin 6 luni;

Studii medii sau superioare;

Descrierea jobului

Activitati administrative si de secretariat;

Activitati de contabilitate primara;

Verificare stocuri, comenzi catre furnizori;

Efectuare programari, planificari, activitati logistice;

Redactare documente, contracte , prezentari , rapoarte, evidente;

Organizarea corespondentei si arhivare documente;

Ce oferim:

Mediu de lucru placut, echipa dinamica;

Pachet salarial atractiv (salariu + tichete de masa);

Prime de sarbatori;

Decont transport;

Alte beneficii in functie de evolutia profesionala;

Posibilitatea de dezvoltare profesionala si personala.

RADA INSTAL SRL furnizeaza solutii de incalzire/racire/ventilare industriala in hale, depozite, corturi, service-uri auto, etc. De asemenea, ofera soluții și echipamente pentru sisteme de exhaustare, filtrare, umidificare sau dezumidificare pentru spații de producție unde este necesară o atmosferă foarte bine controlată.

Localitate

Mogosoaia,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Mogosoaia
ID: 270484471